تامین کنندگان

گروه «معیار» به عنوان بزرگ‌ترین تامین‌کننده و نماینده رسمی برند ایسوس، سال‌هاست که در این عرصه فعال است. این شرکت نماینده رسمی برندهای لنوو و ایسر و همچنین نماینده انحصاری محصولات گیمینگ ایسر است.
«معیار» همچنین برترین توزیع‌کننده محصولات برندهای اپل و مایکروسافت است و در کنار این محصولات، برند اچ‌پی نیز در سبد محصولات گروه «معیار» قرار دارد.

 

 

*نماینده رسمی ایسوس در ایران


Asus از برندهای مطرح تولیدکننده نوت بوک در سطح جهان است که محصولاتش در ایران نیز در رتبه نخست از لحاظ محبوبیت و فروش قرار دارند. تنوع بالای مدل و قیمت موجب شده است تمام گروه‌های کاربری، از کاربران خانگی تا حرفه‌ای، توجه ویژه‌ای به این برند داشته باشند.
گروه «معیار» نیز با درک نیاز بازار کامپیوتر ایران به محصولات این برند، نمایندگی رسمی محصولات Asus در ایران را اخذ کرده و محصولات این برند، از نوت بوک و تبلت‌های هیبریدی (تبدیل‌شونده) گرفته تا ساعت‌های هوشمند را در سبد محصولات خود گنجانده است. در این مسیر گروه «معیار» در سایه عمل به تعهدات قانونی خود در مسیر واردات و همچنین احترام به جامعه هدف (مصرف‌کنندگان) توانسته است عنوان واردکننده برتر محصولات Asus را از سال 2012 تاکنون به خود اختصاص دهد. اخذ نمایندگی از شرکت‌ لنوو و عرضه محصولات کامپیوتری این برند نیز از دیگر افتخارات ما در گروه «معیار» است.

 

 

*نماینده رسمی محصولات ایسر در ایران


ایسر یکی از برندهای قدیمی و مطرح در حوزه IT است.
تنوع بالای محصولات این برند از لحاظ کالا و قیمت موجب شده است ایسر یکی از پرفروش های بازار کامپیوتر به شمار آید.
ایسر علاوه بر تولید نوت بوک برای تمام گروه های کاربری، این اواخر تمرکز ویژه‌ای روی تولید محصولات گیمینگ دارد.
در راستای این توجه ویژه، Acer محبوب‌ترین سری از نوت بوک‌های گیمینگ خود با عنوان  "Predator" را که در نمایشگاه  IFA2015  معرفی شده بود، به صورت انحصاری، توسط گروه «معیار» به بازار ایران فرستاده است.
شرکت «معیار» علاوه بر کسب نمایندگی رسمی محصولات ایسر، از ابتدای سال 1395 نمایندگی انحصاری محصولات گیمینگ ایسر در ایران را نیز کسب کرده و عنوان توزیع‌کننده برتر این محصولات را به خود اختصاص داده است.

 

 

*برترین توزیع‌کننده محصولات اپل و مایکروسافت و اچ‌پی


گروه «معیار» که عنوان برترین توزیع‌کننده محصولات برندهای اپل و مایکروسافت به خود اختصاص داده است، قصد دارد با ارایه خدمات پس از فروش فوق‌العاده به مشتریانش، نگرانی کاربران را از جهت عدم حضور رسمی این برندها در بازار ایران رفع کند. این شرکت با ارایه گارانتی تعویض دستگاه در صورت بروز ایراد در مک‌بوک و آی‌پدهای اپل، گام بلندی در جهت جلب رضایت کاربران این محصولات برداشته است. ارایه خدمات پس از فروش مطلوب و سریع به مشتریان محصولات سرفیس نیز از دیگر افتخارات ما در «معیار» است.
گروه «معیار» همچنین به صورت محدود محصولات برند اچ‌پی شامل ماشین‌های اداری، تجهیزات شبکه و نوت‌بوک و کامپیوترهای بدون کیس را وارد کشور می‌کند و قصد توسعه فعالیت خود در زمینه عرضه مصحولات این برند داد.