Loading...
خدمات پس از فروش 2017-08-13T12:04:39+00:00

حقوق مشتری

  • محصولات ایسوس برای مدتی که در برچسب روی کالا مشخص شده است از خدمات پس از فروش برخوردار می باشند. به عنوان مثال 24M به معنای 24 ماه از تاریخ خرید می باشد. این ضمانت و تعهد برای قطعات اصلی و محصولاتی کاربرد دارد که در زمان تاریخ خرید، نو باشند. در صورت عدم دسترسی به مدارک خرید مشتری؛ خدمات بر مبنای شماره سریال دستگاه ارائه می گردد.
  • اگر محصول در طول مدت زمان گارانتی و بر اثر استفاده صحیح و معمولی دچار مشکل یا خرابی شود؛ مراکز مجاز خدمات شرکت ایسوس (آواژنگ – سازگار – ویستا) بر اساس تشخیص و سیاست های شرکت ایسوس، قطعات معیوب درون محصول را تعمیر و یا تعویض خواهند کرد و یا در موارد خاص دستگاه معیوب را با محصولی که از نظر کارایی در وضعیتی مشابه و یا بهتر از محصول اولیه باشد تعویض می کنند.
  • تمامی قطعات تعمیر و یا تعویض شده توسط مراکز مجاز خدمات شرکت ایسوس (آواژنگ-سازگار – ویستا) برای مدت زمان باقیمانده از دوره گارانتی یا برای حداقل 3 ماه تحت پوشش گارانتی باقی خواهند ماند.
  • مراکز مجاز خدمات شرکت ایسوس (آواژنگ – سازگار – ویستا) موظف به ارائه شماره پیگیری (RMA) در ازای دریافت دستگاه معیوب به کاربر ، بدون دریافت هزینه برای موارد شامل گارانتی می باشند.
  • کاربران محصولات ایسوس می توانند برای پیگیری وضعیت دستگاه خود در مراکز مجاز خدمات پس از فروش (آواژنگ – سازگار – ویستا ) به بخش پشتیبانی سایت www.asus.com/middleeast-fa مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال و یا شماره پیگیری (RMA) از آخرین وضعیت دستگاه خود مطلع گردند.

قبل از مراجعه به مراکز مجاز خدمات شرکت ایسوس (آواژنگ – سازگار – ویستا) به نکات زیر توجه فرمایید:

لطفا از تمامی اطلاعات شخصی خود کپی برداشته و هرگونه اطلاعات محرمانه و شخصی را از روی هارد درایو پاک نمایید. شرکت ایسوس و مراکز مجاز خدمات آن (آواژنگ – سازگار – ویستا) هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن برنامه ها ، اطلاعات و دیتای شما نخواهند داشت.

برای ارائه خدمات بهتر ، شرح کامل مشکل یا مشکلات دستگاه شامل پیغام های خطا را یادداشت نمایید و عینا به مراکز مجاز خدمات شرکت ایسوس (آواژنگ – سازگار – ویستا) انتقال دهید.

لطفا مدارک مربوط به خرید دستگاه خود را (شامل شماره سریال دستگاه ، تاریخ خرید و مهر فروشگاه ) پیش از آنکه خدمات اجرایی شود ، فراهم آورید.