Loading...
گروه معیار 2017-08-19T18:30:38+00:00

گروه معیار

گروه «معیار» از سال 1383 و با بیش از 12 سال تجربه موفق در زمینه واردات و توزیع کالاهای کامپیوتری، یکی از معتبر و موفق‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات است.

این شرکت اکنون با تجربه‌ای مفید و مستمر، پیشگام عرضه بهترین و جدیدترین محصولات از خانواده‌های مطرح و محبوبی چون ایسوس، ایسر، اپل، مایکروسافت، لنوو و اچ‌پی است.

«معیار» شرکتی کاملا خصوصی است که در سایه تلاش تیمی و با جمع‌آوری پرسنل متخصص در زمینه‌های مختلف، توانسته است با اتخاذ تدابیر صحیح در این حوزه، گوی سبقت را از رقبای خود در زمینه توزیع محصولات تکنولوژیکی حوزه IT برباید و در حال حاضر یکی از تامین‌کنندگان مطرح و بزرگ کالاهای کامپیوتری در بازار ایران به شمار می‌آید.

ما در «معیار» تمام کالاهایی که گروه‌های گوناگون کاربری، از خانگی و آموزشی گرفته تا تجاری و فوق حرفه‌ای را تامین می‌کنیم. همین موضوع سبب شده است مشتریان ما علاوه بر اشخاص حقیقی، تعداد زیادی از شرکت‌های دولتی و خصوصی، موسسات آموزشی دولتی و غیردولتی و موسسات مالی و اعتباری تشکیل دهند.

اما هدف ما در «معیار» این است که آن دسته از محصولات دیجیتالی را به بازار عرضه کنیم که کاربران ایرانی را به سمت سبک زندگی هوشمند، سریع  و راحت تر سوق دهد.

ساختار معیار

گروه «معیار» با اتکا به تجربه و تخصص مدیران این شرکت و در سایه تلاش و پشتکار جمعی پرسنل آموزش‌دیده و متخصص، بنا دارد گام‌های بلندی در راستای دستیابی به اهداف بزرگی چون تامین سریع و به‌روز نیاز بازار، ارایه خدمات پس از فروش معتبر، افزایش سطح کمی و کیفی سبد محصولات خود و… بر دارد.

مدیران گروه «معیار» با سال‌ها تجربه در حوزه واردات و توزیع کالاهای کامپیوتری، هدایت این مجموعه گسترده با حدود 80 نفر پرسنل را به عهده دارند. پرسنل گروه «معیار» نیز گلچینی از بهترین‌ و موفق‌ترین‌ها در حوزه‌های گوناگون نظیر بازرگانی و فروش، بازاریابی و مارکتینگ، مالی، اداری، روابط عمومی و تبلیغات هستند.

فضای تحت پوشش این مجموعه عظیم نیز بالغ بر 700 متر مربع است که شامل دفتر مرکزی واقع در ساختمان بزرگمهر، دفاتر خدمات و انبارکالاها و… است.